Přeskočit na obsah

VLNY A PŘÍZE

PUFFY ALIZE

Silná žinylková příze s očky pro pletení na rukou. Z této příze vyrobíte např. krásné měkounké deky a dečky k zachumlání, designové povlaky na polštáře, přehozy na postele, ale také šály, čepice, nákrčníky, ponča, zvířátka apod.
Z jednoho klubíčka, kříženým vzorem, vytvoříte čtverec o rozměru cca 35 x 35 cm
Složení: 100% mikropolyester
Návin: cca 14 m / 100 g

PŘÍZE CAMILLA

PŘÍZE CAMILLA –  je 100% bavlněná příze, která má stejné složení jako Camilla (MTP), Catania, Limone … a lze je kombinovat.
Složení: 100% bavlna (česaná, mercerovaná).
Hmotnost klubka: 50g. Návin: 125 m.
Doporučený jehlice / háček: 2,5 – 3,5 mm.

PŘÍZE JEANS

PŘÍZE JEANS – jedna z nejprodávanějších přízí na našem trhu. Díky svému složení splňuje nejpřísnější kritéria kvality. Nadpoloviční podíl bavlny zaručuje bavlněný efekt a akryl naopak zjemňuje omak příze.
Složení: 55% bavlna, 45% akryl.
Hmotnost klubka: 50 g. Návin: 160 m.
Doporučené jehlice: 3,5 mm. Háček: 3,5 mm.

ALIZE BABY BEST

ALIZE BABY BEST – velmi příjemná akrylová příze s podílem bambusu s anti-pilling (protižmolkující) úpravou. Úplet je poddajný a velmi příjemný na tělo. S touto přízí vyniknou i jednoduché vzory. Využijete téměř na cokoli např. čepičky, tunely, šátky, capáčky, svetříky, vestičky, šatičky, ale úžasné jsou i overálky a kombinézky pro nejmenší. V teplejších měsících také deky do kočárků a postýlek.
Složení: 90% akryl (anti-pilling ), 10% bambus.
Návin: 240 m / 100 g.
Jehlice: 4 – 5. Háček: 3 – 4

PŘÍZE COTTON SOCKS

PŘÍZE COTTON SOCKS – směsová příze v barevných melírech určená především na ponožky, podkolenky, návleky apod., ale je velmi příjemná, měkká a poddajná, pokud se úplet neutahuje, využijete tedy i na vesty, svetry, čepice, šály nebo rukavice, které budou ladit s vašimi ponožkami
Z jednoho klubíčka byste měli uplést jeden pár ponožek.
Složení: 48% bavlna, 38% vlna, 13% polyamid
Návin: 400 m / 100 g
Háček / jehlice: 2,5 – 3

BAMBI COLOR

BAMBI COLOR – žinylková příze vhodná nejen na dětské úplety, hračky, čepice.
složení: 100% polyester.
hmotnost: 100g
návin: 120m
doporučené jehlice: 6,5, doporučený háček: 4,5 – 5,5

HIMALAYA DOLPHIN BABY

HIMALAYA DOLPHIN BABY- 100 % polyesterová příze. Krásně měkounká a jemná. Vhodná na dečky, hračky i oblečky pro miminka
Složení: 100% polyester. Návin: 120 m. Hmotnost klubíčka je 100g. 
Háček: 4,5 mm / Jehlice: 6,5 mm.

PŘÍZE KOMESA

PŘÍZE KOMTESA – oblíbená příze s kovovým vláknem kdysi známá jako LUREX
Úplety vás okouzlí svou elegancí.
Složení : 96% akryl, 4% kovové vlákno

PŘÍZE ELIAN

PŘÍZE ELIAN KLASIK A NEON – Česká 100% akrylová příze. Díky použité technologii výroby a díky použití toho nejkvalitnějšího materiálu je velmi měkká a tedy velmi příjemná na omak.
100% akryl; 50 g -125 m; Jehlice:3 – 3,5; Háček:3,5

PŘÍZE WALTZ

PŘÍZE WALTZ – duhová příze s přirozeným leskem. Vhodná na svetry, šály, šátky a nákrčníky.
Složení: 100% premium akryl.
Hmotnost klubka: 100g. Návin: 240 m.
Doporučené jehlice / háček: 3,5 – 4,5 mm.

PŘÍZE MARY COLOUR

PŘÍZE MARY COLOUR – splétaná silnější příze v postupných barevných přechodech. Výborná na svetry, vesty, kabátky, ponča, plédy, čepice, šály, tunely, nákrčníky. Využijete ale také na povlaky na polštáře, deky, přehozy. Díky provázkové ( copánkové  ) struktuře vlákna se nevytahují jednotlivé nitky a s přízí se tak příjemně pracuje
Složení: 90% Akryl, 10% Polyamid
Návin: 150 m / 100 g
Háček / jehlice: 7 – 8